Ana içeriğe atla

Online Staj Başvurusu

Açıklama:  Online staj başvurusu yapacak öğrenciler aşağıda yer alan başvuru adımlarını dikkatlice okuyarak istenilen formatta başvurularını yapabilirler. Başvurular staja başlamadan en geç 14 gün önce (Uzakyol Stajı hariç) yapılmak koşulu ile kabul edilir.

 

İstenilen format ve sürelerde başvuru yapılmaması durumunda staj başvurusu kabul edilmeyecek olup sorumluluk öğrenciye aittir.

 

1.adım: Aşağıda yer alan Başvuru Evrakları tarafınızca bilgisayar ortamında doldurularak ZIP(RAR) uzantılı tek bir sıkıştırılmış arşiv dosyası haline getirilir. 

 

Başvuru Evrakları

FORM1: FR284-SGK Staj Formu

FORM2: FR1323-Staj Sicil Formu (İngilizce için FR1817)

FORM3: FR1266-Staj Ücretlerine İşsizlik Fonu Katkısı Bilgi Formu (Eğer stajyer firmadan ücret alacak ise bu formu firma yetkilisi doldurup, imza-kaşe yapması gerekmektedir. Ücret alınmayacak ise bu form stajyer tarafından imzalanarak gönderilecektir.)

FORM4: FR285-Genel Sağlık Sigortası Beyannamesi (sağlık hizmeti alıyorum/almıyorum kısmından uygun olan mutlaka işaretlenmelidir.)

FORM5: Staj, Ders Programı ve Bütünlemeleri gösterir Yıllık Takvim

FORM6: Nüfus Cüzdan Fotokopisi

 

Not:Atölye stajı için yukarıda belirtilen belgelere ek olarak FR-1392 Staj Yeri Tanıtım Formu 

 

2.adım: Staj başvuru evraklarına ‘’Öğrenci No_Ad_Soyad_FormNo’’ şeklinde dosya ismi verilir.

 

3.adım: Her bir dosya Başvuru Formu'ndaki ilgili dosya yükleme sekmesine yüklenerek form gönderilir.

 

Başvuru Formatı:

Online Staj Başvuru için Başvuru Formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formundaki bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması ve tüm staj evraklarının yüklenmiş olması gerekmektedir. Aksi durumda başvuru reddedilmiş sayılır. Başvurular sadece Başvuru Formu yolu ile kabul edilir. Bölüm veya sorumlu personel e-posta adreslerine gönderilen başvurular direkt reddedilecektir.

 

Başvurunuz Bölüm Başkanlığına ulaştıktan sonra evraklarınız incelenecek ve başvuru durumunuz hakkında sizinle e-posta üzerinden iletişime geçilecektir.

 

 

 

 STAJ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ